dp copy

DARBO PARTIJOS KANDIDATAI Į SEIMĄ

SUSIPAŽINKITE SU DARBO PARTIJOS KOMANDA

Mūsų sąraše – teisininkai, ekonomistai, visuomenininkai, sportininkai, verslininkai ir kiti specialistai turintys patirties savivaldoje ir valstybės valdyme.

SĄRAŠAS

Profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, XVI-osios vyriausybės žemės ūkio ministras, Darbo partijos pirmininko pavaduotojas.
1.Vigilijus Jukna
Seimo narys, Darbo partijos pirmininko pavaduotojas, Telšių rajono skyriaus pirmininkas.
2. Valentinas Bukauskas
Politikas, verslininkas, filantropas, buvęs Europos Parlamento narys.
3. Antanas Guoga
Seimo narys, Darbo partijos Kauno miesto skyriaus pirmininkas.
4. Mindaugas Puidokas
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė.
5.Ieva Kačinskaitė - Urbonienė
Buvęs Seimo narys, TV laidų prodiuseris, Darbo partijos centrinės būstinės ir rinkimų štabo vadovas, Darbo partijos Kėdainių rajono skyriaus pirmininkas.
6. Viktoras Fiodorovas
Teisininkas, buvęs Seimo narys.
7. Vytautas Gapšys
Seimo narys.
8. Andrius Mazuronis
Buvęs Seimo narys, Darbo partijos Akmenės skyriaus pirmininkas.
9. Saulius Bucevičius
Seimo narys, Darbo partijos Molėtų skyriaus pirmininkas.
10. Petras Čimbaras
Pedagogė ir teisininkė, buvusi Seimo narė.
11. Larisa Dmitrijeva
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys, verslininkas, buvęs Seimo narys, Darbo partijos pirmininko pavaduotojas.
12. Aidas Gedvilas
Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos metodininkas, Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys, teatro vadovas ir režisierius, Taujėnų miestelio bendruomenės pirmininkas.
13. Vidmantas Krikštaponis
Seimo narys.
14. Artūras Skardžius
Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, verslininkas, Darbo partijos Raseinių skyriaus pirmininkas.
15. Vaidas Kuzmarskis
Marijampolės soc. pagalbos centro direktoriaus pavaduotoja, Marijampolės savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos pirmininko pavaduotoja, Darbo partijos Marijampolės skyriaus pirmininkė.
16. Vaida Giraitytė
Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos vyriausioji specialistė, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Šalčininkų skyriaus pirmininkė.
17. Alicija Ščerbaitė
Advokatas, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys.
18. Marijus Velička
Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys.
19. Darius Ulickas
Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus pirmininkė.
20. Danguolė Martinkienė
Krepšininkas, Darbo partijos Klaipėdos miesto skyriaus pirmininkas.
21. Simas Galdikas
Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Šiaulių rajono skyriaus pirmininkė.
22. Ingrida Venciuvienė
Anykščių rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs Seimo narys, Darbo partijos Anykščių rajono skyriaus pirmininkas.
23. Ričardas Sargūnas
Verslininkas, Darbo partijos Zarasų rajono skyriaus pirmininkas.
24. Rimvydas Podolskis
Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs Seimo narys, Darbo partijos Alytaus rajono skyriaus pirmininkas.
25. Raimundas Markauskas
Radviliškio savivaldybės tarybos narė, buvusi Seimo narė.
26. Zita Žvikienė
Verslininkas, Darbo partijos Kauno rajono skyriaus pirmininkas.
27. Antanas Makarevičius
Gydytojas ortopedas traumatologas, docentas, medicinos mokslų daktaras.
28. Linas Vitkus
Utenos rajono vicemeras, Darbo partijos Utenos rajono skyriaus pirmininkas.
29. Vitalijus Šeršniovas
Kretingos rajono savivaldybės tarybos narė, buvusi Seimo narė. Kretingos Miesto centro bendruomenės narė.
30. Jolita Vaickienė
Socialinių mokslų daktarė, docentė, Darbo partijos Panevėžio miesto skyriaus pirmininkė.
31. Sandra Jakštienė
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė.
32. Jolanta Gaudutienė
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys, buvęs Seimo narys.
33. Sergej Ursul
Verslininkas, Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narys.
34. Igoris Malinauskas
Verslininkas.
35. Vytautas Bulka
Viešojo administravimo specialistas.
36. Mantas Stulgaitis
Verslininkė, Darbo partijos Biržų rajono skyriaus pirmininkė.
37. Alė Pocienė
Darbo partijos Šakių rajono skyriaus pirmininkas.
38. Ričardas Lekavičius
IT specialistas, Darbo partijos Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas.
39. Albert Gaidamovič
Advokatas, Marijampolės savivaldybės tarybos narys.
40. Tadas Račius
Teisininkė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė, antikorupcijos komisijos pirmininkė.
41. Laura Radzevičiūtė
Joniškio rajono savivaldybės tarybos narys, Darbo partijos Joniškio rajono skyriaus pirmininkas.
42. Kęstutis Mačiulis
Buvęs Seimo narys.
43. Valdas Skarbalius
Gamybos vadovas.
44. Tomas Burkauskas
Įmonės komercijos direktorius.
45. Tautvydas Žemaitis
Teisininkas.
46. Sergej Popov
Visuomenininkė, asociacijos "Gyvastis" vadovė.
47. Aušra Degutytė
Teisininkas, advokatas.
48. Vitalijus Jaroščenka
Teisės mokslų daktaras.
49. Feliksas Petrauskas
Filologė, visuomenininkė.
50. Olga Gorškova
Inžinierius, visuomenininkas, populiarių dainų autorius.
51. Robertas Stanionis
Verslininkas.
52. Valdas Pavilonis
Verslininkas.
53. Gintautas Sodaitis
Ūkininkas.
54. Alvidas Meištas
Teisininkas, ūkininkas, buvęs Nacionalinės žemės tarnybos direktorius.
55. Danielius Kuprys
Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys, Darbo partijos Panevėžio rajono skyriaus pirmininkas.
56. Alfonsas Morkvėnas
Verslininkas.
57. Evaldas Kondrotas
Verslininkė, finansininkė.
58. Rasa Ivanauskienė
Darbo partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas.
59. Alvydas Gudunavičius
Apskaitos departamento direktorius.
60. Giedrius Bindza
Socialinių mokslų daktarė.
61. Jolanta Stanislovaitienė
Vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius, Darbo partijos Plungės rajono skyriaus pirmininkas.
62. Vytautas Mazrimas
Marijampolės savivaldybės tarybos narys.
63. Vilius Krivickas
Įmonės vadovas.
64. Andrius Saveikis
Ekonomistas, Žemės ūkio rūmų patarėjas, buvęs žemės ūkio viceminitras.
65. Mindaugas Kuklierius
Įmonės vadovė, Darbo partijos Tauragės skyriaus pirmininkė.
66. Santa Kairienė
Darbų vykdytojas.
67. Aleksandr Voronov
Verslininkas, buvęs žemės ūkio viceministras, Darbo partijos Palangos miesto skyriaus pirmininkas.
68. Vilius Martusevičius
Pedagogas, muzikologas, teisininkas, buvęs Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas.
69. Edmundas Vaitekūnas
Kalvarijos savivaldybės tarybos narys, Darbo partijos Kalvarijos skyriaus pirmininkas.
70. Antanas Burinskas
Telšių rajono savivaldybės tarybos narys.
71. Rimantas Adomaitis
Prienų rajono savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė.
72. Rima Zablackienė
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys.
73. Sergej Dmitrijev
Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė.
74. Ingrida Volosova
Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie SADM, Veiklos organizavimo ir turto valdymo skyriaus specialistė, Darbo partijos Trakų rajono skyriaus pirmininkė.
75. Gelena Drungilienė
Buhalterė, viešojo administravimo specialistė.
76. Lina Pociuvienė
Verslininkas.
77. Martynas Maulė
Projektų vadovė.
78. Vaidė Sakalauskienė
Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus pirmininkas.
80. Kęstutis Ąžuolas
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Švenčionių skyriaus pirmininkė.
81. Raja Krupenina
Prekių specialistas.
82. Vaidas Gintautas
Pagėgių savivaldybės tarybos narys, Darbo partijos Pagėgių skyriaus pirmininkas.
83. Algis Grublys
Verslininkas.
84. Algirdas Urbelis
Įmonės vadovė.
85. Irena Binevičienė
Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė.
86. Danuta Jurševičienė
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys, Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkas.
87. Alfredas Astikas
Teisininkas.
88. Edvinas Komparskas
Verslininkė.
89. Dinara Gudaitienė
Muitinės tarpininkų atstovų vadovė, apskaitininkė.
90. Božena Kalantienė
Verslininkas, Švenčionių rajono ūkininkas.
91. Gintaras Steponėnas
Verslininkas, buvęs Klaipėdos miesto ūkio departamento direktorius.
92. Liudvikas Dūda
Verslininkas, elektronikos ir radiofikacijos ryšio įrenginių specialistas.
93. Egidijus Raudys
Įmonės vadovas, asociacijos "Prezidentų klubas" narys.
94. Elijus Vainauskas
Visuomenininkas.
95. Gžegož Dzisevič
Buvęs žemės ūkio ministro patarėjas.
96. Darius Kondrotas
Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys, darbo inspektorius.
97. Vytautas Mikelionis
Įmonės vadovas.
98. Vytautas Liepa
Individualios įmonės savininkas.
99. Gemas Durneika
Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys, Darbo partijos Jonavos skyriaus pirmininkas, buvęs Seimo narys, buvęs Žemės ūkio viceministras.
100. Saulius Jakimavičius
Įmonės savininkė.
101. Birutė Boreikina
Farmacininkė.
102. Arūnė Eidikienė
Sporto treneris, kūno kultūros mokytojas - metodininkas.
103. Vaidutis Zlatkus
Inžinierius, įmonės savininkas ir vadovas.
104. Juozas Bučius
Teisininkė.
105. Galina Kuzmienė
Įmonės vadovas.
106. Algirdas Sakalauskas
Elektromechanikas.
107. Donatas Gabalis
Advokatas.
108. Raimondas Lignugaris
Teisininkas, įmonės vadovas.
109. Vytis Kisielius
Gydytojo asistentė.
110. Greta Dambrauskaitė
Įmonės vadovas, pastatų administravimo vadybininkas.
111. Aleksandr Dagil
Zootechnikė.
112. Ieva Terešina
Vyr. buhalterė, Darbo partijos Elektrėnų skyriaus pirmininkė.
113. Lina Makarevičiūtė
Žuvininkystės specialistas.
114. Gedas Krivickas
Įmonės direktoriaus pavaduotoja.
115. Nona Misiūnienė
Ginčų komisijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos narys.
116. Simas Garbaliauskas
Šalčininkų rajono savivaldybės taybos narys.
117. Stasys Radzevičius
Psichologė.
118.Rima Krivickaitė
Darbų vadovas.
119. Ričardas Šidlauskas
Bitininkas, ūkininkas.
120. Edgaras Skardžius
Vadybininkė.
121. Danutė Sucharevskaja
Inžinerius.
122. Edmantas Vaišvila
Seimo nario M. Puidoko padėjėja, projektų vadovė.
123. Loreta Fokienė
Apskaitininkė.
124. Edita Šimkute
Įmonės vadovas.
125. Romualdas Butrimas
Vairuotojas.
126. Renatas Rakauskas
Individualios įmonės savininkė.
127. Regina Lukošienė
Statybos vadovas.
128. Deividas Grigaravičius
Teisininkas, pedagogas, visuomenininkas.
129. Valdas Zubinas
Inžinierius.
130. Egidijus Kašėta
VšĮ Elektrėnų ligoninės Vyresnioji slaugos administratorė, skubios pagalbos specialistė.
131. Daiva Čižienė
Viešojo administravimo specialistas.
132. Ignas Nauburaitis
Pensininkė.
133. Audronė Ona Kačiušienė
Darbų vadovas.
134. Mindaugas Margevičius
Klaipėdos centrinio stadiono direktorius.
135. Romualdas Pargaliauskas
IT specialistas.
136. Giedrius Zubrickas
Matininkas.
137. Raimondas Amšiejus
Vadybininkė.
138. Sigutė Dainorienė
Teisininkas. Aplinkos apsaugos agentūros Teisės skyriaus vedėjas.
139. Rikantas Aukškalnis
VšĮ „Mokslinės paslaugos“ direktorė.
140. Rasa Špokienė
Oreivis, daugiau nei 7 metus skraido karšto oro balionu Lietuvoje ir užsienyje, verslininkas.


141. Justinas Čižius

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą su slapukų naudojimu.